joomla visitor

Pożyczki przez Internet
VIVUS
dobry wybór

Pierwsza pożyczka z 0%
Od 100zł do 2000zł
7 dni w tygodniu
Przelew nawet w 15 minut
Jasne warunki
Bez BIK i KRD

Filarum

Od 100 zł do 2500 zł
Pieniądze w 1 godzinę na koncie
Prosty formularz
Bez BIK i KRD
"Rzetelna firma"
Możliwość przedłużenia spłaty

Kredito 24

Minimum formalności
Od 100zł do 1800zł
Bez sprawdzania w BIK
Wysoka przyznawalność
Szybki przelew
Gotówka nawet w 15 minut

Pożyczki na dowód


Przez lata rozwoju wiele osób oswoiło się z myślą, że dzięki temu, że posiadają konto w banku, na które regularnie wpływa pensja czy emerytura w trudnej chwili nie będzie problemu aby otrzymać pożyczkę ze swojego banku. Faktycznie przez wiele lat taka sytuacja miała miejsce i niemal każdy bez problemu mógł otrzymać kredyt bankowy na dowolny cel. Jednak z nastaniem kryzysu w 2008 roku sytuacja drastycznie się zmieniła. Banki przestały tak chętnie pożyczać pieniądze, a jakby tego było mało z czasem Komisja Nadzoru Bankowego zaczęła wprowadzać kolejne regulacje, które miały chronić instytucje finansowe przez ogłaszaniem upadłości. Zaowocowało to ty, że przeciętnemu klientowi coraz trudniej jest uzyskać pomoc finansową już nie tylko ze swojego, ale jakiegokolwiek banku.

Na szczęście na rynku usług finansowych pojawiło się wiele firm, które nie mają tak restrykcyjnych jak banki zasad przyznawania kredytów. Firmy te - w odróżnieniu od banków - nie weryfikują danych klientów w bazach dłużników takich jak BIK czy KRD co zdecydowanie zwiększa szanse klientów na otrzymanie pieniędzy. Co więcej, firmy te nie wymagają najczęściej żadnych zaświadczeń a jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. W przypadku składania aplikacji o pożyczkę na dowód sprawa jest jeszcze prostsza ponieważ nie trzeba przesyłać skanu dowodu osobistego, czy faksu a wystarczy podać jego numer i swój pesel. Powoduje to nie tylko to, że cała procedura trwa zaledwie kilka minut, ale także i to, że niemal każdy może ubiegać się o dodatkowy zastrzyk gotówki.

Poza tym, że kredyty pozabankowe są o wiele bardziej dostępne, a przelew dochodzi na konto pożyczkobiorcy jeszcze tego samego dnia posiadają one jeszcze jedną bardzo istotną zaletę. Mianowicie, okres kredytowania może być zdecydowanie krótszy niż w przypadku pożyczek udzielanych przez banki. Dzięki temu odsetki naliczone od pożyczonej kwoty nie są naliczane za okres, w którym już kredyt nie jest potrzebny. Ponadto ponieważ konkurencja na rynku pożyczek pozabankowych ciągle rośnie firmy, które ich udzielają są coraz bardziej elastyczne i wprowadzają coraz więcej udogodnień. Dlatego też klient poza tym, że sam decyduje o tym jakie zobowiązanie zaciągnąć może również zdecydować na przykład o terminie spłaty, lub wysokości tygodniowych rat w przypadku większych kwot. To wszystko powoduje, że działalność pozabankowych instytucji finansowych jest o wiele bardziej przyjazna dla klienta niż działalność banków. Nic więc dziwnego w tym, że ich usługi cieszą się coraz większą popularnością wśród wszystkich grup społecznych.