joomla visitor

Pożyczki przez Internet
VIVUS
dobry wybór

Pierwsza pożyczka z 0%
Od 100zł do 2000zł
7 dni w tygodniu
Przelew nawet w 15 minut
Jasne warunki
Bez BIK i KRD

Filarum

Od 100 zł do 2500 zł
Pieniądze w 1 godzinę na koncie
Prosty formularz
Bez BIK i KRD
"Rzetelna firma"
Możliwość przedłużenia spłaty

Kredito 24

Minimum formalności
Od 100zł do 1800zł
Bez sprawdzania w BIK
Wysoka przyznawalność
Szybki przelew
Gotówka nawet w 15 minut

Pożyczki dla zadłużonych przez internet


Wiele osób już po zakończeniu nauki i przed rozpoczęciem pracy stawia czoła dorosłemu życiu z długami. Część osób ratuje się kredytami aby jakoś dotrwać do pierwszego, niektórzy biorą pożyczki studenckie aby móc zaopatrzyć się w niezbędne materiały dydaktyczne, ale też sporo osób zadłuża się aby zainwestować. Dlatego też w dzisiejszych czasach coraz trudniej jest znaleźć osoby bez jakiegokolwiek zadłużenia. Całkiem powszechne stało się już zapożyczanie aby kupić telewizor, pralkę czy samochód. A jeśli doda się do tego na przykład bardzo długoterminowy kredyt hipoteczny można powiedzieć, że część z nas spędza niemal całe życie z jakimś długiem.

Mimo najszczerszych chęci i drobiazgowego planowania czasem w życiu zdarzają się sytuacje od nas niezależne, a wymagające niejakiego nakładu finansowego. Jeżeli osoba z kredytem hipotecznym, samochodowym, lub konsumenckim nagle wpadnie w finansowe tarapaty i będzie chciała zaciągnąć pożyczkę bankową może okazać się, że z powodu wcześniej zaciągniętych zobowiązań bank nie jest skłonny do udzielenia kredytu. Z powodu kryzysu bankowego Narodowy Bank Polski wydaje rekomendacje pośrednio mające na celu zabezpieczenie banków a bezpośrednio trafiające w klientów. Dlatego też osoby, których miesięczne zobowiązania przekraczają np 50% miesięcznego dochodu nie mogą uzyskać pożyczki w banku. Aby mieć pewność, że klient będzie wypłacalny instytucje te sprawdzają historię kredytową klientów w BIK (biuro Informacji Kredytowej) i KRD (Krajowy Rejestr Długów).

Sytuację tę sprawnie wykorzystują instytucje pozabankowe niepodlegające tym samym przepisom co banki. Dzięki temu, że firmy, które udzielają pożyczki da zadłużonych przez Internet nie muszą wykonywać rekomendacji NBP mogą one udzielać kredytów dowolnym klientom. Ponadto tylko banki mogą korzystać z informacji w BIK, a więc instytucje pozabankowe nie wiedzą czy klient, który ubiega się o pożyczkę przez Internet ma zadłużenie czy nie. Dlatego też klienci, którzy mają już kredyt samochodowy czy jakikolwiek inny mogą bez problemu dostać pożyczki dla zadłużonych przez Internet w firmach takich jak Provident, Via SMS, czy SMS 365.

Pierwsza z wymienionych firm - Provident - jest najbardziej elastyczna i ma najbogatszą ofertę. Ubiegając się o pożyczkę w tej firmie klient może określić kwotę jakiej potrzebuje (aż do 7000) i wysokość tygodniowej raty jaką chce spłacać. Firma ta oferuje długoterminowe kredyty gdzie okres spłaty może wynosić nawet kilka lat. Kolejne dwie firmy - Via SMS i SMS 365 - specjalizują się raczej w krótkoterminowych i mniejszych pożyczkach (do 2000 dla stałych klientów). Także z tych pożyczek dla zadłużonych można skorzystać przez Internet i szybko otrzymać pieniądze na konto.