joomla visitor

Pożyczki przez Internet
VIVUS
dobry wybór

Pierwsza pożyczka z 0%
Od 100zł do 2000zł
7 dni w tygodniu
Przelew nawet w 15 minut
Jasne warunki
Bez BIK i KRD

Filarum

Od 100 zł do 2500 zł
Pieniądze w 1 godzinę na koncie
Prosty formularz
Bez BIK i KRD
"Rzetelna firma"
Możliwość przedłużenia spłaty

Kredito 24

Minimum formalności
Od 100zł do 1800zł
Bez sprawdzania w BIK
Wysoka przyznawalność
Szybki przelew
Gotówka nawet w 15 minut

Pożyczki bez dochodu


Pożyczki bez zaświadczeń to produkt finansowy stworzony z myślą o osobach, które z rozmaitych powodów nie mogą skorzystać z oferty bankowej. Ponieważ banki stawiają niezwykle wysokie wymagania swoim klientom wiele osób nie jest w stanie im sprostać, a w związku z tym nie może liczyć na jakąkolwiek pomoc finansową od tych instytucji. Szczególnie osoby o niskich zarobkach, a więc ci klienci, którzy najbardziej potrzebują pomocy, mają spore trudności z uzyskaniem kredytów. Czasem jeżeli klient posiada konto, na które regularnie wpływają pieniądze bank może być bardziej przychylny, ale nie jest to regułą. Ponadto osoby, które nie mają udokumentowanych dochodów, lub mają krótkoterminowe umowy o pracę (bądź umowy o dzieło itp) mogą zostać „odprawione z kwitkiem”.

Tak to już w życiu bywa, że niezależnie od zawodu, płci czy wyznania czasem spotykamy się z trudnościami, którym można zaradzić jedynie przy pewnym nakładzie finansowym. Jeżeli ktoś jest na prawdę w potrzebie zawsze można zwrócić się o pożyczkę do tak zwanych instytucji pozabankowych. Firmy te świadczą podobne usługi do baków jednak podlegają innym przepisom i mają inne zasady przyznawania kredytów. Dlatego też zupełnie nie ma problemu aby uzyskać pożyczkę bez zaświadczeń z takiej firmy. Poza tym firmy te nie tylko nie wymagają niemal żadnej dokumentacji typu zaświadczenie o zatrudnieniu, czy potwierdzenie opłacania składek na ZUS, ale także nie weryfikują historii kredytowej w BIK czy KRD. W związku z tym o tego rodzaju pomoc finansową mogą ubiegać się osoby bezrobotne, ale także studenci, emeryci i renciści.

Jedną z najbardziej znanych firm udzielających pożyczek bez zaświadczeń jest Provident. Chociaż firma ta wśród wielu osób nie cieszy się zbyt dobrą sławą oferta tej instytucji jest na prawdę niezwykle interesująca. Co najbardziej wyróżnia ją spośród konkurencji to fakt, że to klient ustala nie tylko kwotę pożyczki, ale i tempo spłaty. Poza tym można uzyskać kredyt bez zaświadczeń w ciągu kilku minut, przez internet, lub z dostawą gotówki do domu. Niezwykle istotne jest także to, że wszystkie koszty związane z zaciągnięciem pożyczki ustalane są z góry, dodane do całej kwoty do spłaty i doliczone do tygodniowych rat - dlatego koszt całej operacji (odsetki) nie jest w ogóle odczuwalny.

Także firmy Via sms, oraz SMS365 posiadają ofertę pożyczek bez zaświadczeń skierowaną dla klientów, którzy nie mogą uzyskać pomocy finansowej w bankach. Jednak te dwie firmy oferują zdecydowanie mniejsze kwoty: Via sms pożycza do 500 złotych, a SMS365 do 620 złotych w przypadku pierwszego kredytu. Stali klienci mogą liczyć na większe kwoty, ale tylko do 2000, podczas gdy u Providenta maksymalna kwota to 7000 złotych. Tu również całkowity koszt kredytu znany jest z góry i nie może być mowy o ukrytych kosztach.